Basın Açıklaması

1. Bir gazetede "Sözleşmeli Askerlere Tazminat Kapısııldı" başlıklı bir haber yer almıştır.

2. TSK Dayanışma Vakfı tarafından; Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevli subay, astsubay, sivil memur, uzman jandarma ve uzman erbaşlardan hizmette bulundukları süre içinde; yıllık katkı paylarını yardım yapılmasını gerektiren risklerden biri gerçekleşmeden önce ve olayın gerçekleştiği katkı payı dönemi içinde ödemek koşulu ile dayanışmaya katılanlardan vefat edenlerin eş, çocuk, ana ve babaları ile malul olanların kendilerine sosyal ve ekonomik destek sağlanmaktadır.

3. Sözleşmeli erbaş/erlerin, TSK Dayanışma Vakfı kapsamına alınmasına ilişkin çalışmalara devam edilmektedir.

 

Duyurular

 >IBAN Numaraları:
TSK Dayanışma Vakfı'na ait IBAN numaraları için tıklayınız.

>Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevli subay, astsubay, sivil memur, uzman jandarma ve uzman erbaşlardan hizmette bulundukları süre içinde; yıllık katkı paylarını yardım yapılmasını gerektiren risklerden biri gerçekleşmeden önce ve olayın gerçekleştiği katkı payı dönemi içinde ödemek koşulu ile dayanışmaya katılanlara 2015 yılında yapılacak Vefat,  Maluliyet  ve OEMS yardım tablolarını görmek için tıklayınız.

> TSK Dayanışma Vakfı 2015 yılı tanıtım broşürünü görüntülemek için tıklayınız.

TSK Dayanışma Vakfı 15. Yılımız
 

 

 


Diğer
Katkı Payı Kesinti Talimatları
Katkı Payı  IBAN Numaraları
Sık Sorulan Sorular
© 1999-2010 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ DAYANIŞMA VAKFI  - Bu web sitesinin ve barındırdığı tüm materyallerin her türlü telif hakkı vakfımıza aittir.